plasma-mobile - en to sl translation catalogue (31 entries)

en: General
sl: Splošno

en: Shell Vibrations
sl: Shell vibracije

en: Animations
sl: Animacije

en: If this is off, animations will be reduced as much as possible.
sl: Če je to izključeno, bodo animacije reducirane, kolikor je le mogoče.

en: Navigation Panel
sl: Krmilna plošča

en: Gesture-only Mode
sl: Način samo prepoznavanja gest

en: Whether to hide the navigation panel.
sl: Ali naj se skrije krmilna plošča.

en: Task Switcher
sl: Preklopnik opravil

en: Show Application Previews
sl: Prikaži predogled aplikacij

en: Turning this off may help improve performance.
sl: Izklop tega bi lahko izboljšalo hitrost.

en: Action Drawer
sl: Predal aktivnosti

en: Quick Settings
sl: Hitre nastavitve

[ctx: Pinned action drawer mode]
en: Pinned Mode
sl: Pripeti način

[ctx: Expanded action drawer mode]
en: Expanded Mode
sl: Razširjeni način

en: Top Left Drawer Mode
sl: Način zgornjega levega predala

en: Mode when opening from the top left.
sl: Način z odpiranjem zgoraj levo.

en: Top Right Drawer Mode
sl: Način zgornjega desnega predala

en: Mode when opening from the top right.
sl: Način z odpiranjem zgoraj desno.

en: Customize the order of quick settings in the pull-down panel.
sl: Prilagodi vrstni red hitrih nastavitev v pogovornem oknu.

en: Whether to have vibrations enabled in the shell.
sl: Ali naj bodo omogočene vibracije v shellu.

en: Vibration Intensity
sl: Intenzivnost vibracij

en: How intense shell vibrations should be.
sl: Kako intenzivne naj bodo vibracije v shellu.

[ctx: Low intensity]
en: Low
sl: Nizko

[ctx: Medium intensity]
en: Medium
sl: Srednje

[ctx: High intensity]
en: High
sl: Visoko

en: Vibration Duration
sl: Trajanje vibracij

en: How long shell vibrations should be.
sl: Kako dolgo naj trajajo vibracije v shellu.

[ctx: Long duration]
en: Long
sl: Dolgo

[ctx: Medium duration]
en: Medium
sl: Srednje

[ctx: Short duration]
en: Short
sl: Kratko

en: Keyboard vibrations are controlled separately in the keyboard settings module.
sl: Vibracije tipkovnice so nadzorovane posebej v modulu nastavitev tipkovnice.
