plasma-mobile - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Record Screen
sl: Posnemi zaslon

en: Recording…
sl: Snemanje…

en: Writing…
sl: Zapisovanje…

en: Tap to start recording
sl: Tapnite za začetek snemanja

en: Screen is being captured…
sl: Zaslon se snema…

en: Please wait…
sl: Prosimo počakajte…

en: New Screen Recording
sl: Snemanje novega zaslona

en: New Screen Recording saved in %1
sl: Novi posnetek zaslona shranjen na %1
