plasma-mobile - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Layout changes have been restricted by the system administrator
sl: Spremembe postavitev je omejil skrbnik sistema

en: General
sl: Splošno

en: Homescreen Layout
sl: Postavitev domačega zaslona

en: The homescreen layout to use.
sl: Domači zaslon za uporabo.

en: Wallpaper Plugin
sl: Vtičnik tapete

en: The wallpaper plugin to use.
sl: Vtičnik tapete za uporabo.

en: Wallpaper Plugins
sl: Vtičniki tapet

en: Get New Plugins…
sl: Pridobi nove vtičnike…

en: Layout changes must be applied before other changes can be made
sl: Spremembe postavitve morajo biti uveljavljene pred drugimi spremembami

en: Apply now
sl: Uveljavi zdaj

en: Wallpaper
sl: Tapeta

en: Change Wallpaper
sl: Spremeni tapeto

en: Configure
sl: Konfiguriraj
