plasma-mobile - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Mobile Data
sl: Mobilni podatki

en: Not Available
sl: Ni na voljo

en: APN needs to be configured in the settings
sl: APN mora biti konfiguriran v nastavitvah

en: On
sl: Vklopljeno

en: Off
sl: Izklopljeno

en: No SIM inserted
sl: Ni vstavljene SIM kartice
