plasma-mobile - en to sl translation catalogue (16 entries)

[ctx: Default application folder name.]
en: Folder
sl: Mapa

en: Remove from favourites
sl: Odstrani iz priljubljenih

en: Add applications to your favourites so they show up here.
sl: Dodaj aplikacije k vašim priljubljenim, tako da se prikažejo tukaj.

en: Move out of folder
sl: Pomakni ven iz mape

en: Add to favourites
sl: Dodaj k priljubljenim

en: Applications
sl: Aplikacije

en: Wallpapers
sl: Ozadja

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Homescreen Settings
sl: Nastavitve začetnega zaslona

en: Homescreen
sl: Začetni zaslon

en: Wallpaper blur effect
sl: Učinek zameglitve ozadja

[ctx: Wallpaper blur effect]
en: None
sl: Brez

[ctx: Wallpaper blur effect]
en: Simple
sl: Enostaven

[ctx: Wallpaper blur effect]
en: Full
sl: Poln

en: Double tap to lock device
sl: Dvakrat se dotaknite za zaklepanje naprave

[ctx: @action:button]
en: Switch between homescreens and more wallpaper options
sl: Preklapljanje med začetnimi zasloni in več možnostmi ozadja
