plasma-mobile - en to sl translation catalogue (51 entries)

en: Opens the initial start wizard without modifying configuration
sl: Odpre začetnega čarovnika brez sprememb konfiguracije

en: © 2024 KDE Community
sl: © 2024 skupnost KDE

en: Edit APN
sl: Uredi APN

en: Name
sl: Ime

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Password
sl: Geslo

en: Network type
sl: Vrsta omrežja

en: Only 4G
sl: Samo 4G

en: Only 3G
sl: Samo 3G

en: Only 2G
sl: Samo 2G

en: Any
sl: Katerokoli

en: Cellular
sl: Celično

en: Please configure your APN below for mobile data, further information will be available with your carrier.
sl: Konfigurirajte vaš APN po mobilnimi podatki, več informacij bo na voljo pri vašem ponudniku omrežja.

en: You are connected to the mobile network.
sl: Ste povezani v mobilno omrežje.

en: Please insert a SIM card into your device.
sl: Vstavite kartico SIM v vašo napravo.

en: Your device does not have a modem available.
sl: Vaša naprava nima na voljo modema.

en: Mobile Data
sl: Mobilni podatki

en: Edit
sl: Uredi

en: Delete
sl: Zbriši

en: Add APN
sl: Dodaj APN

en: Complete!
sl: Končano!

en: Your device is now ready. <br /><br />Enjoy <b>%1</b>!
sl: Vaša naprava je zdaj pripravljena.<br /><br />Uživajte <b>%1</b>!

en: Before we get started…
sl: Preden začnemo…

en: Adjust the screen brightness to be comfortable for the installation process.
sl: Prilagodite svetlost zaslona, da boste lahko prijetno izvedli namestitev.

en: Adjust the size of elements on the screen.
sl: Prilagodite velikost elementov na zaslonu.

en: Display Scaling
sl: Prikaži mersko lestvico

en: Dark Theme
sl: Temna tema

en: System Navigation
sl: Krmarjenje sistema

en: Choose a method to navigate around the system.
sl: Izberite način za krmarjenje po sistemu.

en: Gesture navigation
sl: Krmarjenje s kretnjami

en: Swipe up from the bottom to see running applications. Flick to go to the home screen.
sl: Povlecite od spodaj navzgor, da si ogledate delujoče aplikacije. Podrsajte, da se pomaknete na začetni zaslon.

en: Button navigation
sl: Krmarjenje z gombom

en: Use buttons on a navigation bar to navigate the system.
sl: Za krmarjenje po sistemu uporabite gumbe na navigacijski vrstici.

en: This can later be changed in the settings.
sl: To lahko kasneje spremenite v nastavitvah.

en: Time and Date
sl: Čas in datum

en: Select your time zone and preferred time format.
sl: Izberite časovni pas in priporočeno obliko časa.

en: 24-Hour Format
sl: 24 urni format

en: Invalid input.
sl: Neveljavni vhod.

en: Connect
sl: Poveži se

en: Disconnect
sl: Odklopi se

en: Configure
sl: Konfiguriraj

en: Connect to
sl: Poveži se na

en: Network
sl: Omrežje

en: Connect to a WiFi network for network access.
sl: Poveži se na WiFi za dostop do omrežja.

en: Password…
sl: Geslo…

en: Welcome to<br/><b>Plasma Mobile</b>
sl: Dobrodošli v<br/><b>Plasma Mobile</b>

en: Powered by<br/><b>%1</b>
sl: Poganja<br/><b>%1</b>

en: Next
sl: Naslednji

en: Initial Start
sl: Začetni zagon

en: Back
sl: Nazaj

en: Finish
sl: Končaj
