plasma-mobile - en to sl translation catalogue (53 entries)

en: Folder
sl: Mapa

[ctx: @info:placeholder]
en: Search applications…
sl: Išči aplikacije…

en: This widget was not found.
sl: Tega gradnika ni bilo mogoče najti.

en: Configure…
sl: Konfiguriraj…

en: Options
sl: Možnosti

en: Widget Options
sl: Možnosti gradnika

en: Remove widget
sl: Odstrani gradnika

en: Configure widget
sl: Konfiguriraj gradnika

en: Remove
sl: Odstrani

en: Release to configure, drag to move
sl: Sprostite za konfiguracijo, povlecite za premik

en: Confirm Folder Deletion
sl: Potrdite brisanje mape

en: Are you sure you want to delete this folder?
sl: Ali ste prepričani, da želite izbrisati to mapo?

en: Widgets
sl: Gradniki

[ctx: @action:button The word 'new' refers to widgets]
en: Get New Widgets…
sl: Dobi nove gradnike…

[ctx: @action:button]
en: Get New Widgets…
sl: Dobi nove gradnike…

en: Wallpapers
sl: Ozadja

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Homescreen Settings
sl: Nastavitve domačega zaslona

en: Icons
sl: Ikone

en: Application
sl: Aplikacija

en: Number of rows
sl: Število vrstic

en: Number of columns
sl: Število stolpcev

en: Size of icons on homescreen
sl: Velikost ikon na domačem oknu

en: The rows and columns will swap depending on the screen rotation.
sl: Vrstice in stolpci se bodo zamenjali glede na zasuk zaslona.

en: Homescreen
sl: Domači zaslon

en: Show labels on homescreen
sl: Prikaži oznake na domačem zaslonu

en: Show labels in favorites bar
sl: Prikaži oznake v vrstici priljubljenih

en: Lock layout
sl: Zakleni postavitev

en: Page transition effect
sl: Učinek prehoda strani

en: Slide
sl: Zdrs

en: Cube
sl: Kocka

en: Fade
sl: Zbledi

en: Stack
sl: Sklad

en: Rotation
sl: Zasuk

en: Double tap to lock device
sl: Dvakrat se dotaknite, da zaklenete napravo

en: Favorites Bar
sl: Vrstica priljubljenih

en: Show background
sl: Prikaži ozadje

[ctx: @title:group settings group]
en: Wallpaper
sl: Ozadje

en: Wallpaper blur effect
sl: Učinek zameglitve ozadja

[ctx: Wallpaper blur effect]
en: None
sl: Brez

[ctx: Wallpaper blur effect]
en: Simple
sl: Enostaven

[ctx: Wallpaper blur effect]
en: Full
sl: Poln

en: General
sl: Splošno

[ctx: @action:button]
en: Switch between homescreens and more wallpaper options
sl: Preklopi med začetnimi zasloni in več možnostmi ozadja

en: Export layout
sl: Izvozi postavitev

en: Import layout
sl: Uvozi postavitev

en: Export layout to
sl: Izvozi postavitev v

en: Import layout from
sl: Uvozi postavitev iz

en: Export Status
sl: Izvozi stanje

en: Failed to export to %1
sl: Izvoz v %1 ni uspel

en: Homescreen layout exported successfully to %1
sl: Postavitev domačega zaslona je bila uspešno izvožena v %1

en: Confirm Import
sl: Potrdi uvoz

en: This will overwrite your existing homescreen layout!
sl: To bo prepisalo vašo obstoječo postavitev domačega zaslona!
