plasma-mobile - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Mobile Data
sv: Mobildata

en: Not Available
sv: Inte tillgängligt

en: APN needs to be configured in the settings
sv: APN måste vara konfigurerat i inställningarna

en: On
sv: På

en: Off
sv: Av

en: No SIM inserted
sv: Inget SIM-kort installerat
