plasma-mobile - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Record Screen
sv: Spela in bildskärm

en: Recording…
sv: Spelar in…

en: Writing…
sv: Skriver…

en: Tap to start recording
sv: Rör för att starta inspelning

en: Screen is being captured…
sv: Skärmen lagras…

en: Please wait…
sv: Vänta…

en: New Screen Recording
sv: Ny skärminspelning

en: New Screen Recording saved in %1
sv: Ny skärminspelning sparad i %1
