plasma-mobile - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Layout changes have been restricted by the system administrator
sv: Layoutändringar har begränsats av systemadministratören

en: General
sv: Allmänt

en: Homescreen Layout
sv: Layout av hemskärm

en: The homescreen layout to use.
sv: Layout av hemskärmens att använda.

en: Wallpaper Plugin
sv: Insticksprogram för skrivbordsunderlägg

en: The wallpaper plugin to use.
sv: Insticksprogram för skrivbordsunderlägg att använda.

en: Wallpaper Plugins
sv: Insticksprogram för skrivbordsunderlägg

en: Get New Plugins…
sv: Hämta nya insticksprogram...

en: Layout changes must be applied before other changes can be made
sv: Layoutändringar måste verkställas innan andra ändringar kan göras

en: Apply now
sv: Verkställ nu

en: Wallpaper
sv: Skrivbordsunderlägg

en: Change Wallpaper
sv: Ändra skrivbordsunderlägg

en: Configure
sv: Anpassa
