plasma-mobile - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Remove from favourites
sv: Ta bort från favoriter

en: Add applications to your favourites so they show up here.
sv: Lägg till applikationer i dina favoriter så att de visas här.

en: Move out of folder
sv: Flytta ut ur katalog

en: Add to favourites
sv: Lägg till i favoriter

en: Applications
sv: Applikationer

[ctx: Default application folder name.]
en: Folder
sv: Katalog
