plasma-settings - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: System Information
sv: Systeminformation

[ctx: @action:button]
en: Copy
sv: Kopiera

en: Operating System
sv: Operativsystem

en: Webpage
sv: Webbsida

[ctx: @title:group]
en: Software
sv: Programvara

en: KDE Plasma Version
sv: KDE Plasma-version

en: KDE Frameworks Version
sv: KDE Ramverksversion

en: Qt Version
sv: Qt-version

en: Kernel Version
sv: Kärnans version

en: OS Type
sv: Operativsystemtyp

[ctx: @label %1 is the CPU bit width (e.g. 32 or 64)]
en: %1-bit
sv: %1-bitar

[ctx: @title:group]
en: Hardware
sv: Maskinvara

en: Processor | Processors
sv[0]: Processor
sv[1]: Processorer

en: Memory
sv: Minne

[ctx: @label %1 is the formatted amount of system memory (e.g. 7,7 GiB)]
en: %1 of RAM
sv: %1 minne

[ctx: Unknown amount of RAM]
en: Unknown
sv: Okänt
