plasma-mobile - en to ta translation catalogue (6 entries)

[ctx: Default application folder name.]
en: Folder
ta: அடைவு

en: Remove from favourites
ta: பிடித்தவற்றிலிருந்து நீக்கு

en: Add applications to your favourites so they show up here.
ta: செயலிகளை இங்கு காட்ட அவற்றை பிடித்தவற்றின் பட்டியலில் சேர்க்கவும்

en: Move out of folder
ta: அடைவிலிருந்து வெளியே நகர்த்து

en: Add to favourites
ta: பிடித்தவற்றில் சேர்

en: Applications
ta: செயலிகள்
