plasma-mobile - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Record Screen
tr: Ekranı Kaydet

en: Recording…
tr: Kaydediliyor…

en: Writing…
tr: Yazılıyor…

en: Tap to start recording
tr: Kaydetmeye başlamak için dokun

en: Screen is being captured…
tr: Ekran yakalanıyor…

en: Please wait…
tr: Lütfen bekleyin…

en: New Screen Recording
tr: Yeni Ekran Kaydı

en: New Screen Recording saved in %1
tr: Yeni ekran kaydı, %1 konumuna kaydedildi
