plasma-mobile - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Layout changes have been restricted by the system administrator
tr: Yerleşim değişiklikleri, sistem yöneticisi tarafından kısıtlandı

en: General
tr: Genel

en: Homescreen Layout
tr: Ana Ekran Yerleşimi

en: The homescreen layout to use.
tr: Kullanılacak ana ekran yerleşimi.

en: Wallpaper Plugin
tr: Duvar Kağıdı Eklentisi

en: The wallpaper plugin to use.
tr: Kullanılacak duvar kağıdı eklentisi.

en: Wallpaper Plugins
tr: Duvar Kağıdı Eklentileri

en: Get New Plugins…
tr: Yeni Eklentiler Al…

en: Layout changes must be applied before other changes can be made
tr: Yerleşim değişiklikleri, diğer değişikliklerden önce uygulanmalıdır

en: Apply now
tr: Şimdi Uygula

en: Wallpaper
tr: Duvar Kağıdı

en: Change Wallpaper
tr: Duvar Kağıdını Değiştir

en: Configure
tr: Yapılandır
