plasma-mobile - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Mobile Data
tr: Taşınabilir Veri

en: Not Available
tr: Kullanılamıyor

en: APN needs to be configured in the settings
tr: Ayarlarda erişim noktası adının yapılandırılması gerekiyor

en: On
tr: Açık

en: Off
tr: Kapalı

en: No SIM inserted
tr: Takılı SIM yok
