plasma-mobile - en to tr translation catalogue (53 entries)

en: Folder
tr: Klasör

[ctx: @info:placeholder]
en: Search applications…
tr: Uygulamalar ara…

en: This widget was not found.
tr: Araç takımı bulunamadı.

en: Configure…
tr: Yapılandır…

en: Options
tr: Seçenekler

en: Widget Options
tr: Araç Takımı Seçenekleri

en: Remove widget
tr: Araç Takımını Kaldır

en: Configure widget
tr: Araç Takımını Yapılandır

en: Remove
tr: Kaldır

en: Release to configure, drag to move
tr: Yapılandırmak için bırakın, taşımak için sürükleyin

en: Confirm Folder Deletion
tr: Klasör Silmeyi Onayla

en: Are you sure you want to delete this folder?
tr: Bu klasörü silmek istediğinizden emin misiniz?

en: Widgets
tr: Araç Takımları

[ctx: @action:button The word 'new' refers to widgets]
en: Get New Widgets…
tr: Yeni Araç Takımları Al…

[ctx: @action:button]
en: Get New Widgets…
tr: Yeni Araç Takımları Al…

en: Wallpapers
tr: Duvar Kâğıtları

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Homescreen Settings
tr: Ana Ekran Ayarları

en: Icons
tr: Simgeler

en: Application
tr: Uygulama

en: Number of rows
tr: Satır sayısı

en: Number of columns
tr: Sütun sayısı

en: Size of icons on homescreen
tr: Ana ekrandaki simgelerin boyutu

en: The rows and columns will swap depending on the screen rotation.
tr: Ekran döndürmesine göre satırlar ve sütunlar yer değiştirir.

en: Homescreen
tr: Ana Ekran

en: Show labels on homescreen
tr: Ana ekranda etiketleri göster

en: Show labels in favorites bar
tr: Sık kullanılanlar çubuğunda etiketleri göster

en: Lock layout
tr: Yerleşimi kilitle

en: Page transition effect
tr: Sayfa geçişi efekti

en: Slide
tr: Kaydır

en: Cube
tr: Küp

en: Fade
tr: Soldur

en: Stack
tr: Yığ

en: Rotation
tr: Döndür

en: Double tap to lock device
tr: Aygıtı kilitlemek için iki kez dokun

en: Favorites Bar
tr: Sık Kullanılanlar Çubuğu

en: Show background
tr: Arka planı göster

[ctx: @title:group settings group]
en: Wallpaper
tr: Duvar Kâğıdı

en: Wallpaper blur effect
tr: Duvar kâğıdı bulanıklık efekti

[ctx: Wallpaper blur effect]
en: None
tr: Yok

[ctx: Wallpaper blur effect]
en: Simple
tr: Basit

[ctx: Wallpaper blur effect]
en: Full
tr: Tam

en: General
tr: Genel

[ctx: @action:button]
en: Switch between homescreens and more wallpaper options
tr: Ana ekranlar ve duvar kâğıdı seçenekleri arasında geçiş yap

en: Export layout
tr: Yerleşimi Dışa Aktar

en: Import layout
tr: Yerleşim İçe Aktar

en: Export layout to
tr: Şuraya yerleşimi dışa aktar

en: Import layout from
tr: Şuradan yerleşim içe aktar

en: Export Status
tr: Dışa Aktarma Durumu

en: Failed to export to %1
tr: %1 konumuna dışa aktarılamadı

en: Homescreen layout exported successfully to %1
tr: Ana ekran yerleşimi, %1 konumuna başarıyla dışa aktarıldı

en: Confirm Import
tr: İçe Aktarmayı Onayla

en: This will overwrite your existing homescreen layout!
tr: Bu, var olan ana ekran yerleşiminizin üzerine yazacaktır!
