plasma-mobile - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Mobile Data
uk: Мобільні дані

en: Not Available
uk: Немає доступу

en: APN needs to be configured in the settings
uk: Слід налаштувати APN у параметрах

en: On
uk: Увімкнено

en: Off
uk: Вимкнено

en: No SIM inserted
uk: Не вставлено SIM-картки
