plasma-mobile - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Record Screen
uk: Запис з екрана

en: Recording…
uk: Записування…

en: Writing…
uk: Записуємо на диск…

en: Tap to start recording
uk: Торкніться, щоб почати записування

en: Screen is being captured…
uk: Захоплюємо зображення з екрана…

en: Please wait…
uk: Будь ласка, зачекайте…

en: New Screen Recording
uk: Новий запис з екрана

en: New Screen Recording saved in %1
uk: Новий запис з екрана збережено до %1
