plasma-mobile - en to uk translation catalogue (41 entries)

en: Opens the initial start wizard without modifying configuration
uk: Відкриває майстер початкового запуску без внесення змін до налаштувань

en: © 2024 KDE Community
uk: © Спільнота KDE, 2024

en: Edit APN
uk: Змінити APN

en: Name
uk: Назва

en: Username
uk: Користувач

en: Password
uk: Пароль

en: Network type
uk: Тип мережі

en: Only 4G
uk: Лише 4G

en: Only 3G
uk: Лише 3G

en: Only 2G
uk: Лише 2G

en: Any
uk: Будь-який

en: Cellular
uk: Стільниковий

en: Please configure your APN below for mobile data, further information will be available with your carrier.
uk: Будь ласка, налаштуйте нижче вашу APN для даних мобільного зв'язку. Подальші дані має надати ваш постачальник послуг.

en: You are connected to the mobile network.
uk: Ваш пристрій не з'єднано із мобільною мережею.

en: Please insert a SIM card into your device.
uk: Будь ласка, вставте до вашого пристрою SIM-картку.

en: Your device does not have a modem available.
uk: На вашому пристрої немає доступного модема.

en: Mobile Data
uk: Мобільні дані

en: Edit
uk: Змінити

en: Delete
uk: Вилучити

en: Add APN
uk: Додати APN

en: Complete!
uk: Завершено!

en: Your device is now ready. <br /><br />Enjoy <b>%1</b>!
uk: Тепер ваш пристрій готовий. <br /><br />Насолоджуйтеся <b>%1</b>!

en: Before we get started…
uk: Перш, ніж ми почнемо.

en: Adjust the screen brightness to be comfortable for the installation process.
uk: Скоригуйте яскравість екрана так, щоб ним можна було комфортно користуватися для процедури встановлення.

en: Adjust the size of elements on the screen.
uk: Скоригуйте розмір елементів на екрані.

en: Display Scaling
uk: Масштабування дисплея

en: Dark Theme
uk: Темна тема

en: Time and Date
uk: Час і дата

en: Select your time zone and preferred time format.
uk: Виберіть ваш часовий пояс і бажаний формат запису часу.

en: 24-Hour Format
uk: 24-годинний формат

en: Invalid input.
uk: Некоректні вхідні дані.

en: Connect to
uk: З’єднатися з

en: Network
uk: Мережа

en: Connect to a WiFi network for network access.
uk: З'єднатися з мережею WiFi для доступу до мережі.

en: Password…
uk: Пароль…

en: Welcome to<br/><b>Plasma Mobile</b>
uk: Вітаємо у<br/><b>Plasma Mobile</b>

en: Powered by<br/><b>%1</b>
uk: На основі<br/><b>%1</b>

en: Next
uk: Далі

en: Initial Start
uk: Початковий запуск

en: Back
uk: Назад

en: Finish
uk: Завершити
