plasma-mobile - en to uk translation catalogue (40 entries)

en: Shell
uk: Оболонка

en: General
uk: Загальне

en: Shell Vibrations
uk: Вібрації оболонки

en: Animations
uk: Анімації

en: If this is off, animations will be reduced as much as possible.
uk: Якщо вимкнено, використання анімацій буде обмежено до мінімального.

en: Status Bar
uk: Смужка стану

en: Date in status bar
uk: Дата на смужці стану

en: If on, date will be shown next to the clock in the status bar.
uk: Якщо увімкнено, дату буде показано поряд із годинником на смужці стану.

[ctx: Status bar height]
en: Tiny
uk: Крихітний

[ctx: Status bar height]
en: Small
uk: Малий

[ctx: Status bar height]
en: Normal
uk: Звичайний

[ctx: Status bar height]
en: Large
uk: Великий

[ctx: Status bar height]
en: Very Large
uk: Дуже великий

en: Status Bar Size
uk: Розмір смужки стану

en: Size of the top panel (needs restart).
uk: Розмір верхньої панелі (потребує перезапуску).

en: Navigation Panel
uk: Панель навігації

en: Gesture-only Mode
uk: Режим лише жестів

en: Whether to hide the navigation panel.
uk: Визначає, чи слід ховати панель навігації.

en: Always show keyboard toggle
uk: Завжди показувати перемикач клавіатури

en: Whether to always show the keyboard toggle button on the navigation panel.
uk: Визначає, чи слід завжди показувати кнопку перемикання клавіатури на панелі навігації.

en: Action Drawer
uk: Висувна панель дій

[ctx: Pinned action drawer mode]
en: Pinned Mode
uk: Пришпилений режим

[ctx: Expanded action drawer mode]
en: Expanded Mode
uk: Розширений режим

en: Quick Settings
uk: Швидке налаштовування

en: Top Left Drawer Mode
uk: Режим верхньої лівої висувної панелі

en: Mode when opening from the top left.
uk: Режим відкриття від верхнього лівого кута.

en: Top Right Drawer Mode
uk: Режим верхньої правої висувної панелі

en: Mode when opening from the top right.
uk: Режим відкриття від верхнього правого кута.

[ctx: @action:button]
en: Hide
uk: Приховати

[ctx: @action:button]
en: Show
uk: Показати

en: Customize the order of quick settings in the pull-down panel and hide them.
uk: Налаштуйте порядок списку швидкого доступу до параметрів на спадній панелі і приховайте їх.

en: Disabled Quick Settings
uk: Вимкнені швидкі параметри

en: Re-enable previously disabled quick settings.
uk: Повторно увімкнути раніше вимкнені швидкі параметри.

en: Whether to have vibrations enabled in the shell.
uk: Визначає, чи буде увімкнено вібрацію в оболонці.

en: Vibration Duration
uk: Тривалість вібрації

en: How long shell vibrations should be.
uk: Наскільки довгими мають бути вібрації оболонки.

[ctx: Long duration]
en: Long
uk: Довга

[ctx: Medium duration]
en: Medium
uk: Середня

[ctx: Short duration]
en: Short
uk: Коротка

en: Keyboard vibrations are controlled separately in the keyboard settings module.
uk: Керування вібраціями клавіатури виконується окремо у модулі параметрів клавіатури.
