plasma-mobile - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Copy to Clipboard
uk: Скопіювати до буфера

en: View Error Details…
uk: Переглянути подробиці щодо помилки…

en: Open %1
uk: Відкрити %1

[ctx: The title of the applet configuration window]
en: Configure %1
uk: Налаштування %1

en: Wallpaper
uk: Зображення тла

en: Change Homescreen
uk: Змінити домашню сторінку

en: Select Homescreen
uk: Виберіть домашню сторінку

en: Change homescreen to %1?
uk: Змінити домашню сторінку на %1?

en: Your current homescreen's settings are saved, and will be restored if you switch back.
uk: Параметри вашої поточної домашньої сторінки збережено — їх буде відновлено, якщо ви до неї повернетеся.

en: Wallpaper Plugin
uk: Додаток зображення тла

en: The wallpaper plugin to use.
uk: Додаток зображення тла, який слід використати.

en: Wallpaper Plugins
uk: Додатки зображень тла

en: Get New Plugins…
uk: Отримати нові додатки…

en: Layout changes have been restricted by the system administrator
uk: Можливість зміни компонування було обмежено адміністратором системи

en: Enter PIN
uk: Введіть PIN-код

en: Wrong PIN
uk: Помилковий код

en: Panel Focus Indicator
uk: Індикатор фокусування панелі
