plasma-nano - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: No error information.
bg: Няма информация за грешка.

en: Open %1
bg: Отваряне на %1

en: Layout changes have been restricted by the system administrator
bg: Промените в оформлението са ограничени от системния администратор

en: Layout:
bg: Оформление:

en: Wallpaper Type:
bg: Тип тапет:

en: Get New Plugins…
bg: Изтегляне на нови приставки…

en: Layout changes must be applied before other changes can be made
bg: Промените в оформлението трябва да бъдат приложени, преди да могат да бъдат направени други промени

en: Apply now
bg: Прилагане сега

en: Wallpaper
bg: Тапет

en: Customize...
bg: Персонализиране...

en: Widgets
bg: Приспособления
