plasma-nano - en to ca@valencia translation catalogue (11 entries)

en: No error information.
ca@valencia: Sense informació d'error.

en: Open %1
ca@valencia: Obri %1

en: Layout changes have been restricted by the system administrator
ca@valencia: L'administrador del sistema ha restringit els canvis de la disposició

en: Layout:
ca@valencia: Disposició:

en: Wallpaper Type:
ca@valencia: Tipus de fons de pantalla:

en: Get New Plugins…
ca@valencia: Obtín connectors nous…

en: Layout changes must be applied before other changes can be made
ca@valencia: Cal aplicar els canvis de disposició abans de poder fer altres canvis

en: Apply now
ca@valencia: Aplica ara

en: Wallpaper
ca@valencia: Fons de pantalla

en: Customize...
ca@valencia: Personalitza…

en: Widgets
ca@valencia: Ginys
