plasma-nano - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Open %1
el: Άνοιγμα %1

en: Layout changes have been restricted by the system administrator
el: Οι αλλαγές διάταξης έχουν περιοριστεί από τον διαχειριστή του συστήματος

en: Layout:
el: Διάταξη:

en: Wallpaper Type:
el: Τύπος ταπετσαρίας:

en: Get New Plugins…
el: Αποκτήστε Νέα Πρόσθετα...

en: Layout changes must be applied before other changes can be made
el: Οι αλλαγές διάταξης πρέπει να εφαρμοστούν πριν να μπορούν να γίνουν άλλες αλλαγές

en: Apply now
el: Εφαρμογή τώρα

en: Wallpaper
el: Ταπετσαρία

en: Customize...
el: Προσαρμογή...

en: Widgets
el: Γραφικά συστατικά
