plasma-nano - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: No error information.
eu: Ez dago errore-informaziorik.

en: Open %1
eu: Ireki %1

en: Layout changes have been restricted by the system administrator
eu: Antolaera aldaketak murriztu ditu sistema-administratzaileak

en: Layout:
eu: Antolaera:

en: Wallpaper Type:
eu: Horma-paper mota:

en: Get New Plugins…
eu: Lortu plugin berriak…

en: Layout changes must be applied before other changes can be made
eu: Antolaera aldaketak ezarri behar dira beste aldaketak egin ahal izateko

en: Apply now
eu: Ezarri orain

en: Wallpaper
eu: Horma-papera

en: Customize...
eu: Norbere erara egokitu...

en: Widgets
eu: Trepetak
