plasma-nano - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Open %1
gl: Abrir %1

en: Layout changes have been restricted by the system administrator
gl: A persoa administradora do sistema restrinxiu os cambios disposición

en: Layout:
gl: Disposición:

en: Wallpaper Type:
gl: Tipo de fondo de escritorio:

en: Get New Plugins…
gl: Obter novos complementos…

en: Layout changes must be applied before other changes can be made
gl: Os cambios de disposición deben aplicarse antes de poder facer outros cambios.

en: Apply now
gl: Aplicar agora

en: Wallpaper
gl: Fondo de escritorio

en: Customize...
gl: Personalizar…

en: Widgets
gl: Trebellos
