plasma-nano - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: No error information.
hu: Nincs hibainformáció.

en: Open %1
hu: %1 megnyitása

en: Layout changes have been restricted by the system administrator
hu: Az elrendezés változtatásait a rendszeradminisztrátor korlátozta

en: Layout:
hu: Elrendezés:

en: Wallpaper Type:
hu: Háttérkép típus:

en: Get New Plugins…
hu: Új bővítmények letöltése…

en: Layout changes must be applied before other changes can be made
hu: Az elrendezés változtatásait alkalmazni kell, mielőtt más változtatások történnek

en: Apply now
hu: Alkalmazás most

en: Wallpaper
hu: Háttérkép

en: Customize...
hu: Testre szabás…

en: Widgets
hu: Elemek
