plasma-nano - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: No error information.
lt: Nėra informacijos apie klaidą.

en: Open %1
lt: Atverti %1

en: Layout changes have been restricted by the system administrator
lt: Sistemos administratorius apribojo išdėstymo pakeitimus

en: Layout:
lt: Išdėstymas:

en: Wallpaper Type:
lt: Darbalaukio fono tipas:

en: Get New Plugins…
lt: Gauti naujų įskiepių…

en: Layout changes must be applied before other changes can be made
lt: Prieš atliekant kitus pakeitimus, turi būti įrašyti išdėstymo pakeitimai

en: Apply now
lt: Taikyti dabar

en: Wallpaper
lt: Darbalaukio fonas

en: Customize...
lt: Tinkinti...

en: Widgets
lt: Valdikliai
