plasma-nano - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: No error information.
lv: Trūkst kļūdu informācija.

en: Open %1
lv: Atvērt „%1“

en: Layout changes have been restricted by the system administrator
lv: Izkārtojuma izmaiņas ierobežo sistēmas administrators

en: Layout:
lv: Izkārtojums:

en: Wallpaper Type:
lv: Ekrāntapetes veids:

en: Get New Plugins…
lv: Iegūt jaunus spraudņus...

en: Layout changes must be applied before other changes can be made
lv: Izkārtojuma izmaiņas ir jāpielieto pirms ir pielietotas citas izmaiņas

en: Apply now
lv: Pielietot tagad

en: Wallpaper
lv: Tapete

en: Customize...
lv: Pielāgot...

en: Widgets
lv: Logdaļas
