plasma-nano - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: No error information.
pl: Nie ma żadnych błędów.

en: Open %1
pl: Otwórz %1

en: Layout changes have been restricted by the system administrator
pl: Zmiany układu zostały ograniczone przez administratora systemu

en: Layout:
pl: Układ:

en: Wallpaper Type:
pl: Rodzaj tapety:

en: Get New Plugins…
pl: Pobierz nową wtyczkę…

en: Layout changes must be applied before other changes can be made
pl: Zmiany układu należy zastosować przed zastosowaniem kolejnych zmian

en: Apply now
pl: Zastosuj teraz

en: Wallpaper
pl: Tapeta

en: Customize...
pl: Dostosuj…

en: Widgets
pl: Elementy interfejsu
