plasma-nano - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Open %1
sv: Öppna %1

en: Layout changes have been restricted by the system administrator
sv: Layoutändringar har begränsats av systemadministratören

en: Wallpaper Type:
sv: Typ av skrivbordsunderlägg:

en: Get New Plugins…
sv: Hämta nya insticksprogram...

en: Layout changes must be applied before other changes can be made
sv: Layoutändringar måste verkställas innan andra ändringar kan göras

en: Apply now
sv: Verkställ nu

en: Wallpaper
sv: Skrivbordsunderlägg

en: Customize...
sv: Anpassa...

en: Widgets
sv: Grafiska komponenter
