plasma-nano - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: No error information.
tr: Hata bilgisi yok.

en: Open %1
tr: Aç: %1

en: Layout changes have been restricted by the system administrator
tr: Yerleşim değişiklikleri sistem yöneticisi tarafından sınırlandırıldı

en: Layout:
tr: Yerleşim:

en: Wallpaper Type:
tr: Duvar Kâğıdı Türü:

en: Get New Plugins…
tr: Yeni Eklentiler Al…

en: Layout changes must be applied before other changes can be made
tr: Başka değişikliklerin yapılabilmesi için yerleşim değişikliklerinin uygulanması gerekmektedir

en: Apply now
tr: Şimdi Uygula

en: Wallpaper
tr: Duvar Kâğıdı

en: Customize...
tr: Özelleştir…

en: Widgets
tr: Araç Takımları
