plasma-mobile - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Configure Hotspot
ar: اضبط نقطة الاتصال

en: Hotspot SSID:
ar: معرف نقطة الاتصال SSID:

en: Hotspot Password:
ar: كلمة سر نقطة الاتصال:

en: Hotspot
ar: نقطة اتصال

en: Share your internet connection with other devices as a Wi-Fi network.
ar: شارك اتصالك بالإنترنت مع الأجهزة الأخرى كشبكة واي فاي.

en: Settings
ar: إعدادات

en: Hotspot SSID
ar: معرف نقطة الاتصال SSID

en: Hotspot Password
ar: كلمة سر نقطة الاتصال

en: Configure
ar: اضبط
