plasma-mobile - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Invalid input.
ast: La entrada ye inválida.

en: WEP Key
ast: Clave WEP

en: Authentication:
ast: Autenticación:

en: IP Address
ast: Direición IP

en: Gateway
ast: Pasera

en: Password…
ast: Contraseña…
