plasma-nm - en to ast translation catalogue (7 entries)

[ctx: @info:status Notification when the device failed due to SharedFailedReason]
en: The shared service failed
ast: El serviciu compartíu falló

[ctx: @info:status Notification when the device failed due to ModemBusyReason]
en: The modem is busy
ast: El módem ta ocupáu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelPass)
en: Password:
ast: Contraseña:

en: SIM PUK
ast: PUK de la SIM

en: SIM PUK2
ast: PUK2 de la SIM

en: Network PUK
ast: PUK de la rede

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, pukLabel)
en: PUK code:
ast: Códigu PUK:
