plasma-nm - en to az translation catalogue (27 entries)

en: my_shared_connection
az: mənim_qoşulma_nöqtəm

en: Export VPN Connection
az: VPN bağlantısını ixrac etmək

en: Do you want to save changes made to the connection '%1'?
az: "%1" bağlantısı üçün edilmiş dəyişiklikləri saxlamaq istədiyinizə əminsiniz?

[ctx: @title:window]
en: Save Changes
az: Dəyişikliklər saxlanılsın

en: Import VPN Connection
az: VPN bağlantısını idxal etmək

[ctx: @title:window]
en: Choose a Connection Type
az: Bağlantı növünü seçmək

en: Create
az: Yaratmaq

en: Cancel
az: İmtina

en: Configuration
az: Tənzimləmə

[ctx: @title:window]
en: Configuration
az: Tənzimləmə

en: General
az: Əsas

en: Ask for PIN on modem detection
az: Modem aşkarlandığında PİN tələb etmək

en: Show virtual connections
az: Virtual bağlantıları göstərmək

en: Hotspot
az: Qoşulma nöqtəsi

en: Hotspot name:
az: Qoşulma nöqtəsi adı:

en: Hotspot password:
az: Qoşulma nöqtəsi şifrəsi:

en: Connect
az: Qoşmaq

en: Disconnect
az: Ayırmaq

en: Delete
az: Silmək

en: Export
az: İxrac etmək

en: Connected
az: Qoşuldu

en: Connecting
az: Qoşulur

en: Add new connection
az: Yeni bağlantı əlavə etmək

en: Remove selected connection
az: Seçilmiş bağlantını silmək

en: Export selected connection
az: Seçilmiş bağlantını ixrac etmək

[ctx: @title:window]
en: Remove Connection
az: Bağlantını silmək

en: Do you want to remove the connection '%1'?
az: "%1" bağlantısını silmək istədiyinizə əminsiniz?
