plasma-nm - en to az translation catalogue (23 entries)

[ctx: @label:textbox password label for private key password]
en: Private Key Password:
az: Məxfi açar şifrəsi:

[ctx: @label:textbox password label for EAP password]
en: Password:
az: Şifrə:

[ctx: @label:textbox error message while saving configuration]
en: Configuration uses ssh-agent for authentication, but no ssh-agent found running.
az: Tənzimləmə kimlik doğrulaması üçün ssh-agent istifadə edir, lakin ssh-agent işləmir.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, StrongswanAuth) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, StrongswanProp)
en: Strong Swan VPN
az: Güclü Swan VPN

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, passwordLabel)
en: Password:
az: Şifrə:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Gateway
az: Şəbəkə keçidi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Gateway:
az: Şəbəkə keçidi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Certificate:
az: Sertifikat:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Authentication
az: Kimlik doğrulaması

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbMethod)
en: Certificate/private key
az: Sertifikat/məxfi açar

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbMethod)
en: Certificate/ssh-agent
az: Sertifikat/ssh-agent

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbMethod)
en: Smartcard
az: Smartkart

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Private key:
az: Məxfi açar:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Private Key Password:
az: Məxfi açar şifrəsi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Username:
az: İstifadəçi adı:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: User Password:
az: İstifadəçi şifrəsi:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Options
az: Seçimlər

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, innerIP)
en: Request an inner IP address
az: Daxili İP ünvan tələb etmək

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, udpEncap)
en: Enforce UDP encapsulation
az: Məcburi UDP inkapsulasiyası

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ipComp)
en: Use IP compression
az: İP sıxlaşdırmasını istifadə etmək

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, proposal)
en: Enable Custom Cipher Proposals
az: Xüsusi şifrələmə alqoritmindən istifadə etmək

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, ike)
en: A list of proposals for IKE separated by ";"
az: İKE üçün t "," ilə ayrılan təkliflər siyahısı

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, esp)
en: A list of proposals for ESP separated by ";"
az: ESP üçün t "," ilə ayrılan təkliflər siyahısı
