plasma-nm - en to az translation catalogue (35 entries)

en: Connect
az: Qoşulun

en: Disconnect
az: Ayırmaq

en: Show Network's QR Code
az: Şəbəkə QR kodu göstərilsin

en: Configure…
az: Tənzimləyin...

en: Speed
az: sSürət

en: Details
az: Təfərrüatlar

[ctx: @info:tooltip]
en: Current download speed is %1 kibibytes per second; current upload speed is %2 kibibytes per second
az: Cari endirmə sürəti saniyədə %1 kilobaytdır; cari göndərmə sürəti saniyədə %2 kilobaytdır

en: Connected, ⬇ %1/s, ⬆ %2/s
az: Qoşulub, ⬇ %1/s, ⬆ %2/s

en: Connected
az: Qoşuldu

en: Copy
az: Kopyalamaq

en: Networks
az: Şəbəkələr

[ctx: @info:tooltip]
en: Middle-click to turn off Airplane Mode
az: Təyyarə rejimini sönürmək üçün orta düyməyə vur

en: Enable Wi-Fi
az: Wi-Fi açmaq

en: Enable Mobile Network
az: Mobil şəbəkəni açın

en: Enable Airplane Mode
az: Təyyarə rejimini açın

en: Open Network Login Page…
az: Şəbəkəyə giriş səhifəsini açın...

en: &Configure Network Connections…
az: &Şəbəkə bağlantılarını tənzimləyin...

[ctx: @title:window]
en: QR Code for %1
az: %1 üçün QR-kod

en: Password…
az: Şifrə...

en: Airplane mode is enabled
az: Təyyarə rejimi aktivdir

en: Wireless and mobile networks are deactivated
az: Naqilsiz və mobil şəbəkələr söndürülüb

en: Wireless is deactivated
az: Naqilsiz şəbəkə söndürülüb

en: Mobile network is deactivated
az: Mobil şəbəkə söndürülüb

en: No matches
az: Uyğun gələn yoxdur

en: No available connections
az: Əlçatan bağlantılar yoxdur

en: Enable mobile network
az: Mobil şəbəkəni açmaq

[ctx: @info]
en: Disable airplane mode<nl/><nl/>This will enable Wi-Fi and Bluetooth
az: Təyyarə rejimini söndürmək<nl/><nl/>Bu Wi-Fi və Bluetooth-u aktiv edəcək

[ctx: @info]
en: Enable airplane mode<nl/><nl/>This will disable Wi-Fi and Bluetooth
az: Təyyarə rejimini aktiv etmək<nl/><nl/>Bu Wi-Fi və Bluetooth-u söndürəcək

en: Hotspot
az: Qoşulma nöqtəsi

en: Disable Hotspot
az: Qoşulma nöqtəsini söndürmək

en: Create Hotspot
az: Qoşulma nöqtəsi yaratmaq

en: Configure network connections…
az: Şəbəkə bağlantılarını tənzimləyin...

en: /s
az: /san

en: Upload
az: Göndərmə

en: Download
az: Yükləmə
