plasma-nm - en to az translation catalogue (57 entries)

en: Error decrypting the obfuscated password
az: Mürəkkəb şifrənin deşifrə olunmasında xəta

en: Error
az: Xəta

en: %1: file could not be created
az: %1: fayl yaradıla bilmədi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Gateway:
az: Şəbəkə keçidi:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, gateway)
en: IP/hostname of IPsec gateway.
az: IPsec şəbəkə keçidinin İP-si və ya host adı.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: User name:
az: İstifadəçi adı:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, leUserName) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, user)
en: User name for the connection.
az: Bu bağlantı üçün istifadəçi adı.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: User password:
az: İstifadəçi şifrəsi:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (PasswordField, leUserPassword) i18n: ectx: property (toolTip), widget (PasswordField, userPassword)
en: User password for the connection.
az: Bu bağlantı üçün istifadəçi şifrəsi.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, groupNameLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Group name:
az: Qrup adı:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, group)
en: Group name
az: Qrup adı

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Group password:
az: Qrup şifrəsi:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (PasswordField, leGroupPassword) i18n: ectx: property (toolTip), widget (PasswordField, groupPassword)
en: Group password.
az: Qrup şifrəsi.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, useHybridAuth)
en: Enable hybrid authentication, i.e. use certificate in addition to password.
az: Qarışıq kimlik doğrulamasından istifadə etmək, məs., parol və sertifikat ilə.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, useHybridAuth)
en: Use hybrid authentication
az: Qarışıq kimlik doğrulaması

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: CA file:
az: CA faylı:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, caFile)
en: CA certificate in PEM format.
az: PEM formatında CA sertifikatı

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnAdvanced)
en: Advanced…
az: Əlavələr...

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Identification
az: İdentifikasiya

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Domain:
az: Domen:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, domain)
en: (NT-)Domain name for authentication.
az: Kimlik doğrulaması üçün (NT-) domen adı.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Vendor:
az: Təhcizatçı:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, vendor)
en: Vendor of your IPsec gateway.
az: IPsec şəbəkə keçidinizin təhcizatçısı.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Transport and Security
az: Təhcizat və Təhlükəsizlik

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Encryption method:
az: Şifrələmə üsulu:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, encryption)
en: Encryption method.
az: Şifrələmə üsulu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: NAT traversal:
az: NAT keçişi:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, nat)
en: NAT traversal method to use.
az: İstifadə etmək üçün NAT keçişi üsulu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: IKE DH Group:
az: IKE DH Qrupu:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, dhGroup)
en: Name of the IKE DH group.
az: IKE DH qrupunun adı.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Perfect Forward Secrecy:
az: Ötürmə təhlükəsizliyinin mükəmməlliyi:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, pfs)
en: Diffie-Hellman group to use for PFS.
az: PFS üçün istifadə ediləcək Diffie-Hellman qrupu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Local Port:
az: Yerli port:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, localport)
en: Local port to use (0-65535). 0 (default value) means random port. 500 is vpnc's default.
az: İstifadə ediləcək yerli port (0-65535), 0 (standart dəyər) təsadüfi port deməkdir. 500 vpnc-nin standart portudur.

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, localport)
en: Random
az: Təsadüfi

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, deadPeer)
en: Disable sending DPD packets (set timeout to 0).
az: Qeyri-işlək bağlantıların aşkar edilməsi üçün paketlərin göndərilməsini söndürmək. (gözləmə vaxtı 0 olaraq qurulur).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, deadPeer)
en: Disable dead peer detection
az: Qeyri-işlək bağlantıların aşkar edilməsini söndürmək

en: Advanced VPNC properties
az: Əlavə VPNC tərcihləri

[ctx: VPNC encryption method]
en: Secure (default)
az: Təhlükəsizlik (varsayılan)

[ctx: VPNC encryption method]
en: Weak (DES encryption, use with caution)
az: Zəif (DES şifrələməsi, ehtiyyatla istifadə etmək)

[ctx: VPNC encryption method]
en: None (completely insecure)
az: Heç biri (tam təhlükəli)

[ctx: NAT traversal method]
en: NAT-T when available (default)
az: NAT-T mövcud olduqda (varsayılan)

[ctx: NAT traversal method]
en: NAT-T always
az: Həmişə NAT-T

[ctx: NAT traversal method]
en: Disabled
az: Söndürülüb

[ctx: IKE DH group]
en: DH Group 1
az: DH qrupu 1

[ctx: IKE DH group]
en: DH Group 2 (default)
az: DH qrupu 2 (varsayılan)

[ctx: IKE DH group]
en: DH Group 5
az: DH qrupu 5

[ctx: Perfect Forward Secrecy]
en: Server (default)
az: Server (varsayılan)

[ctx: Perfect Forward Secrecy]
en: None
az: Heç biri

[ctx: Perfect Forward Secrecy]
en: DH Group 1
az: DH qrupu 1

[ctx: Perfect Forward Secrecy]
en: DH Group 2
az: DH qrupu 2

[ctx: Perfect Forward Secrecy]
en: DH Group 5
az: DH qrupu 5

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, VpncAuth)
en: VPNCAuthentication
az: VPNC kimlik doğrulaması

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, userPasswordLabel)
en: User Password:
az: İstifadəçi şifrəsi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, groupPasswordLabel)
en: Group Password:
az: Qrup şifrəsi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, userNameLabel)
en: Username:
az: İstifadəçi adı:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, leGroupName)
en: Group name.
az: Qrup adı.
