plasma-nm - en to az translation catalogue (33 entries)

en: Invalid input.
az: Səhv daxiletmə.

[ctx: kcm page title]
en: Connection Info for "%1"
az: "%1" üçün bağlantı məlumatları

[ctx: @title:group]
en: Transfer Rates
az: Ötürmə tezliyi

en: Connected, ↓ %1/s, ↑ %2/s
az: Qoşulub, ↓ %1/s, ↑ %2/s

[ctx: @title:group]
en: Connection Details
az: Qoşulma təfərrüatları

en: Connect to
az: Qoşulun

en: Edit
az: Düzəliş etmək

[ctx: @title:group]
en: Saved Networks
az: Saxlanılmış şəbəkələr

en: Available Networks
az: Əlçatan şəbəkələr

en: Add Custom Connection
az: Xüsusi bağlantə əlavə edin

en: Add New Connection
az: Yeni bağlantı əlavə etmək

en: Save
az: Saxlayın

[ctx: @title:group]
en: General
az: Əsas

en: Hidden Network
az: Gizli şəbəkə

[ctx: @title:group]
en: Security
az: Təhlükəsizlik

en: Security type
az: Təhlükəsizlik növü

en: None
az: Heç biri

en: WEP Key
az: WEP açarı

en: Dynamic WEP
az: Dinamik WEP

en: Password
az: Şifrə

en: Authentication:
az: Kimlik doğrulaması:

en: Tunneled TLS
az: Tunelləşmiş TLS (TTLS

en: Protected EAP
az: Qorunan EAP (PEAP

[ctx: @title:group]
en: IP Settings
az: İP ayarları

en: Automatic
az: Avtomatik

en: Manual
az: Əl ilə

en: IP Address
az: İP ünvanı

en: Gateway
az: Şəbəkə keçidi

en: Network prefix length
az: Şəbəkə prefiksi uzunluğu

en: Password…
az: Şifrə...

en: /s
az: /san

en: Upload
az: Göndərmə

en: Download
az: Endirmə
