plasma-nm - en to az translation catalogue (77 entries)

en: Failed to initialize software token: %1
az: Proqrama giriş açarlarını işə salmaq mümkün olmadı: %1

en: Contacting host, please wait…
az: Qovşaq ilə bağlantı qurulur, gözləyin...

[ctx: Verb, to proceed with login]
en: Login
az: Giriş

en: Check failed for certificate from VPN server "%1".
    Reason: %2
    Accept it anyway?
az: "%1" VPN serveri sertifikatının yoxlanılması mümkün olmadı.
    Səbəb: %2
    Sertifikatı istənilən halda qəbul etmək?

en: Connection attempt was unsuccessful.
az: Qoşulma cəhdi uğursiz oldu.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, OpenconnectAuth)
en: OpenConnect VPN Authentication
az: OpenConnect VPN kimlik doğrulaması

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: VPN Host
az: VPN-server

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnConnect)
en: Connect
az: Qoşulun

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkAutoconnect)
en: Automatically start connecting next time
az: Növbəti dəfə avtomatik qoşulmaq

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkStorePasswords)
en: Store passwords
az: Şifrələri saxlamaq

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkStorePlaintextCookies)
en: Store browser cookies in plain-text
az: Veb-bələdçi kukilərini adi mətndə saxlamaq

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, viewServerLog)
en: View Log
az: Jurnala baxış

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblLogLevel)
en: Log Level:
az: Jurnaldakı hesabatın səviyyəsi:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbLogLevel)
en: Error
az: Xəta

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbLogLevel)
en: Info
az: Məlumat

[ctx: like in Debug log level]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbLogLevel)
en: Debug
az: Xəta Sazlama

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbLogLevel)
en: Trace
az: İzləmə

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, OpenconnectProp)
en: OpenConnect Settings
az: OpenConnect Ayarları

[ctx: like in General settings]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grp_general)
en: General
az: Əsas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_41)
en: Gateway:
az: Şəbəkə keçidi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: CA Certificate:
az: CA sertifikatı:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Proxy:
az: Proksi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: User Agent:
az: İstifadəçi Agenti:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: CSD Wrapper Script:
az: CSD üz qabığı skripti:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkAllowTrojan)
en: Allow Cisco Secure Desktop trojan
az: Cisco Secure Desktop troyanına icazə vermək

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: VPN Protocol:
az: VPN protokolu:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbProtocol)
en: Juniper Network Connect
az: Juniper Şəbəkə Bağlantısı

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbProtocol)
en: PAN Global Protect
az: Fərdi şəbəkənin qorunması

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbProtocol)
en: Pulse Connect Secure
az: Pulsu Şəbəkə Təhlükəsizliyi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Reported OS:
az: Bildirilən ƏS:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Reported Version
az: Bildirilən versiya

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Certificate Authentication
az: Sertifikat doğrulama

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, leMcaCertLabel)
en: Machine Certificate:
az: Kompüterin sertifikatı

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, leMcaPrivateKeyLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Private Key:
az: Məxfi açar:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: User Certificate:
az: İstifadəçi sertifikatı:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkUseFsid)
en: Use FSID for key passphrase
az: Açar şifrəsi üçün FSİD istifadə etmək

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, preventInvalidCert)
en: Prevent user from manually accepting invalid certificates
az: İstifadəçinin etibarsız sertifikatları əl ilə qəbul etməsinin qarşısını almaq

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buTokens)
en: Token Authentication
az: Giriş açarının doğrulanması

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, OpenConnectToken)
en: OpenConnect OTP Tokens
az: OpenConnect OTP giriş açarları

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gbToken)
en: Software Token Authentication
az: Proqram təminatı goroş açarı doğrulaması

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Token Mode:
az: Giriş açarı rejimi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Token Secret:
az: Giriş açarı şifrəsi:

en: Choose a Passkey
az: Giriş açarını seçmək

en: Which passkey do you want to use for %1?
az: %1 üçün hansə giriş açarından istifadə etmək istəyirsiniz?

en: Use your security key with %1
az: Təhlükəsizlik açarınızı %1 ilə istifadə edin

en: Touch your security key again to complete the request.
az: Sorğunu tamamlamaq üçün təhlükəsilik açarınıza yenidən toxunun.

en: Next
az: Sonra

en: PIN Required
az: PİN-kod tələb olunur

en: Enter the PIN for your security key
az: Təhlükəsizlik açarı üçün PİN-kod daxil edin

en: New PIN Required
az: Yeni PİN-kod tələb olunur

en: Set new PIN for your security key
az: Təhlükəsizlik açarı üçün yeni PİN-kod təyin edin

en: Change PIN Required
az: PİN-kodun dəyişdirilməsi tələb olunur

en: Change PIN for your security key
az: Təhlükəsizlik açarı üçün PİN-kodu dəyişin

en: Internal User Verification Locked
az: Daxili istifadəçi doğrulanması kilidlənib

en: Wrong PIN. %1 attempts remaining.
az: PİN-kod səhvdir. %1 cəhd qalır.

en: Too Short. %1 attempts remaining.
az: Çıx qısadır. %1 cəhd qalır.

en: Invalid Characters. %1 attempts remaining.
az: İcazə verilməyən simvollar. %1 cəhd qalır.

en: Same as current PIN. %1 attempts remaining.
az: Hazırkı PİN-kod ilə eynidir. %1 cəhd qalır.

en: Something went wrong
az: Nə isə düzgün olmadı

en: Request Timeout
az: Sorğu müddəti bitdi

en: Key not registered
az: Açar qeydə alınmadı

en: You already registered this device.Try again with device
az: Bu cihazı artıq qeydiyyatdan keçirmisiniz.

en: The security key is locked because the wrong PIN was entered too many times.To unlock it, remove and reinsert it.
az: Təhlükəsizlik açarı kilidləndi, çünki çox sayda səhv PİN-kod daxil edilib. Kilidi açmaq üçün onu silin və yenidən daxil edin.

en: The security key is locked because the wrong PIN was entered too many times. You'll need to reset the security key.
az: Təhlükəsizlik açarı kilidləndi, çünki çox sayda səhv PİN-kod daxil edilib. Təhlükəsizlik açarını sıfırlamanız lazımdır..

en: Authenticator removed during verification. Please reinsert and try again
az: Doğrulama zamanı kimlik doğrulaması ləğv edildi. Yenidən daxil edərək bir daha cəhd edin

en: Authenticator doesn't have resident key support
az: Kimlik doğrulaması resident açarı dəstəkləmir

en: Authenticator missing user verification
az: Kimlik doğrulaması istifadəçini doğrulanmağı dəstəkləmir

en: Authenticator missing Large Blob support
az: Kimlik doğrulaması böyük BLOB obyektlərini dəstəkləmir

en: No common algorithms
az: Əsas alqoritmlər yoxdur

en: Storage Full
az: Yaddaş dolub

en: User consent denied
az: İstifadəçi razılıq verməyib

en: User Cancelled Request
az: İstifadəçi sorğudan imtina etdi

en: Close
az: Bağlamaq

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, headingLabel)
en: Heading
az: Başlıq

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, description)
en: Description
az: Təsviri

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, confirmPinLabel)
en: Confirm PIN
az: PİN-kodu təsdqiləmək

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, pinEntryErrorLabel)
en: TextLabel
az: Mətn
