plasma-nm - en to az translation catalogue (24 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chk_useCustomGatewayPort)
en: Use custom gateway port:
az: Başqa şəbəkə keçidi portunu istifadə edin:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chk_useCustomTunnelMtu)
en: Use custom tunnel Maximum Transmission Unit (MTU):
az: Maksimum Ötürmə Vahidi (MTU) tunelindən istifadə edin:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chk_extraSshOptions)
en: Extra SSH options:
az: Əlavə SSH seçimləri:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chk_remoteDeviceNumber)
en: Remote device number:
az: Serverdəki cihaz nömrəsi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chk_useTapDevice)
en: Use a TAP device
az: TAP cihazı istifadə etmək

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chk_remoteUsername)
en: Remote username
az: İstifadəçi adını silmək

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chk_doNotReplaceDefaultRoute)
en: Do not replace default route
az: Standart routeri dəyişməmək

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, passwordLabel)
en: Password:
az: Şifrə:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: General
az: Əsas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_gateway)
en: Gateway:
az: Şəbəkə keçidi:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Network Settings
az: Şəbəkə Ayarları

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_remoteIp) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_remoteIpv6)
en: Remote IP Address:
az: Uzaq İP ünvanı:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_localIp) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_localIpv6)
en: Local IP Address:
az: Yerli İP ünvanı:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_netmask)
en: Netmask:
az: Şəbəkə maskası:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: IPv6 Network Settings
az: İPv6 şəbəkə ayarları

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chk_useIpv6)
en: Use IPv6
az: İPv6 istifadə etmək

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_netmaskIpv6)
en: Prefix:
az: Sözönü:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Authentication
az: Kimlik doğrulaması

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_password)
en: Password:
az: Şifrə:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_sshKeyFile)
en: SSH Key File:
az: SSH açar faylı:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_authType)
en: Type:
az: Növü:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmb_authType)
en: Password
az: Şifrə

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmb_authType)
en: Key authentication
az: Açara görə

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btn_advancedOption)
en: Advanced…
az: Əlavələr...
