plasma-nm - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Configure Hotspot
az: Qoşulma nöqtəsini tənzimləmək

en: Hotspot
az: Qoşulma nöqtəsi

en: Share your internet connection with other devices as a Wi-Fi network.
az: İnternet bağlantınızı başqa cihazlarınız ilə Wi-Fi şəbəkəsi kimi paylaşmaq.

en: Settings
az: Ayarlar

en: Hotspot SSID
az: Qoşulma nöqtəsi SSİD

en: Hotspot Password
az: Qoşulma nöqtəsi şifrəsi
