plasma-nm - en to bg translation catalogue (28 entries)

en: Invalid input.
bg: Невалиден вход.

en: Connect to
bg: Свързване с

en: Wi-Fi is disabled
bg: Wi-Fi е деактивиран

en: Enable
bg: Активиране

en: Disable Wi-Fi
bg: Деактивиране на Wi-Fi

en: Add Custom Connection
bg: Добавяне на персонализирана връзка

en: Show Saved Connections
bg: Запазени връзки

en: Add new Connection
bg: Добавяне на нова връзка

en: Save
bg: Запазване

en: General
bg: Общи

en: Hidden Network:
bg: Скрита мрежа:

en: Security
bg: Сигурност

en: Security type:
bg: Тип защита:

en: None
bg: Без

en: WEP Key
bg: WEP ключ

en: Dynamic WEP
bg: Динамичен WEP

en: Password:
bg: Парола:

en: Authentication:
bg: Удостоверяване:

en: Tunneled TLS
bg: Тунелен TLS

en: Protected EAP
bg: Защитена EAP

en: IP settings
bg: IP настройки

en: Automatic
bg: Автоматично

en: Manual
bg: Ръчно

en: IP Address:
bg: IP адрес:

en: Gateway:
bg: Шлюз:

en: Network prefix length:
bg: Дължина на мрежовия префикс:

en: Password…
bg: Парола…

en: Wi-Fi networks
bg: Wi-Fi мрежи
