plasma-nm - en to bg translation catalogue (25 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chk_useCustomGatewayPort)
en: Use custom gateway port:
bg: Използване на персонализиран порт за шлюз:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chk_useCustomTunnelMtu)
en: Use custom tunnel Maximum Transmission Unit (MTU):
bg: Използване на единица за максимално предаване на тунела (MTU):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chk_extraSshOptions)
en: Extra SSH options:
bg: Допълнителни опции за SSH:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chk_remoteDeviceNumber)
en: Remote device number:
bg: Номер на отдалечено устройство:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chk_useTapDevice)
en: Use a TAP device
bg: Използване на TAP устройство

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chk_remoteUsername)
en: Remote username
bg: Отдалечено потребителското име

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chk_doNotReplaceDefaultRoute)
en: Do not replace default route
bg: Да не се замества стандартният маршрут

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, passwordLabel)
en: Password:
bg: Парола:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: General
bg: Общи

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_gateway)
en: Gateway:
bg: Шлюз:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Network Settings
bg: Мрежови настройки

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_remoteIp) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_remoteIpv6)
en: Remote IP Address:
bg: Отдалечен IP адрес:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_localIp) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_localIpv6)
en: Local IP Address:
bg: Локален IP адрес:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_netmask)
en: Netmask:
bg: Маска на мрежата:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: IPv6 Network Settings
bg: Настройки на IPv6 мрежа

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chk_useIpv6)
en: Use IPv6
bg: Използване на IPv6

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_netmaskIpv6)
en: Prefix:
bg: Префикс:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Authentication
bg: Идентификация

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_password)
en: Password:
bg: Парола:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_sshKeyFile)
en: SSH Key File:
bg: Файл с SSH ключ:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_authType)
en: Type:
bg: Вид:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmb_authType)
en: SSH Agent
bg: Агент за SSH

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmb_authType)
en: Password
bg: Парола

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmb_authType)
en: Key authentication
bg: Удостоверяване с ключ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btn_advancedOption)
en: Advanced…
bg: Разширени…
