plasma-nm - en to bg translation catalogue (72 entries)

en: Failed to initialize software token: %1
bg: Неуспешно инициализиране на софтуерен маркер:%1

en: Contacting host, please wait…
bg: Свързване с хоста, моля, изчакайте…

[ctx: Verb, to proceed with login]
en: Login
bg: Влизане

en: Check failed for certificate from VPN server "%1".
    Reason: %2
    Accept it anyway?
bg: Неуспешна проверка за сертификат от VPN сървър  „%1“ . 
    Причина:%2 
    Приемане въпреки това?

en: Connection attempt was unsuccessful.
bg: Опитът за връзка беше неуспешен.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, OpenconnectAuth)
en: OpenConnect VPN Authentication
bg: OpenConnect VPN удостоверяване

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: VPN Host
bg: VPN хост

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnConnect)
en: Connect
bg: Свързване

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkAutoconnect)
en: Automatically start connecting next time
bg: Автоматично свързване следващия път

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkStorePasswords)
en: Store passwords
bg: Съхраняване на пароли

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkStorePlaintextCookies)
en: Store browser cookies in plain-text
bg: Съхраняване на бисквитките на браузъра в обикновен текст

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, viewServerLog)
en: View Log
bg: Преглед на дневника

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblLogLevel)
en: Log Level:
bg: Ниво на регистрация:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbLogLevel)
en: Error
bg: Грешка

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbLogLevel)
en: Info
bg: Информация

[ctx: like in Debug log level]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbLogLevel)
en: Debug
bg: Отстраняване на грешки

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbLogLevel)
en: Trace
bg: Проследяване

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, OpenconnectProp)
en: OpenConnect Settings
bg: Настройки на OpenConnect

[ctx: like in General settings]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grp_general)
en: General
bg: Общи

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_41)
en: Gateway:
bg: Шлюз:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: CA Certificate:
bg: CA сертификат:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Proxy:
bg: Прокси:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkAllowTrojan)
en: Allow Cisco Secure Desktop trojan
bg: Позволяване на  Cisco Secure Desktop trojan

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: VPN Protocol:
bg: VPN протокол:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Reported OS:
bg: Докладвана ОС:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbReportedOs)
en: Windows
bg: Прозорци

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Reported Version
bg: Докладвана версия

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Certificate Authentication
bg: Удостоверяване на сертификат

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, leMcaCertLabel)
en: Machine Certificate:
bg: Сертификат за машина:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, leMcaPrivateKeyLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Private Key:
bg: Частен ключ:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: User Certificate:
bg: Потребителски сертификат:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkUseFsid)
en: Use FSID for key passphrase
bg: Използване на  FSID за ключова парола

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, preventInvalidCert)
en: Prevent user from manually accepting invalid certificates
bg: Предотвратяване на потребителя да приема ръчно невалидни сертификати

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buTokens)
en: Token Authentication
bg: Token Удостоверяване

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gbToken)
en: Software Token Authentication
bg: Софтуерно  Token удостоверяване

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Token Mode:
bg: Режим Token:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Token Secret:
bg: Token Тайна:

en: Choose a Passkey
bg: Изберете парола

en: Which passkey do you want to use for %1?
bg: Кой ключ за достъп искате да използвате за %1?

en: Ok
bg: Добре

en: Use your security key with %1
bg: Използвайте ключа си за сигурност с %1

en: Touch your security key again to complete the request.
bg: Докоснете ключа си за сигурност отново, за да завършите заявката.

en: Next
bg: Следващ

en: PIN Required
bg: Изисква се ПИН

en: Enter the PIN for your security key
bg: Въведете ПИН кода за вашия ключ за сигурност

en: New PIN Required
bg: Изисква се нов ПИН

en: Set new PIN for your security key
bg: Задайте нов ПИН за вашия ключ за сигурност

en: Change PIN Required
bg: Изисква се промяна на ПИН

en: Change PIN for your security key
bg: Промяна на ПИН кода за вашия ключ за сигурност

en: Internal User Verification Locked
bg: Вътрешната проверка на потребителя е заключена

en: Wrong PIN. %1 attempts remaining.
bg: Грешен ПИН. Остават %1 опит.

en: Too Short. %1 attempts remaining.
bg: Твърде кратко. Остават %1 опита.

en: Invalid Characters. %1 attempts remaining.
bg: Невалидни знаци. Остават %1 опита.

en: Same as current PIN. %1 attempts remaining.
bg: Същият като текущия ПИН. Остават %1 опита.

en: Something went wrong
bg: Нещо се обърка

en: Request Timeout
bg: Времето на заявката изтече

en: Key not registered
bg: Ключът не е регистриран

en: You already registered this device.Try again with device
bg: Вече сте регистрирали това устройство. Опитайте отново с устройството

en: The security key is locked because the wrong PIN was entered too many times.To unlock it, remove and reinsert it.
bg: Ключът за защита е заключен, защото е въведен грешен ПИН твърде много пъти. За да го отключите, извадете го и го поставете отново.

en: The security key is locked because the wrong PIN was entered too many times. You'll need to reset the security key.
bg: Ключът за защита е заключен, защото е въведен грешен ПИН твърде много пъти. Ще трябва да нулирате ключа за сигурност.

en: Authenticator removed during verification. Please reinsert and try again
bg: Удостоверителят е премахнат по време на проверката. Моля, поставете отново и опитайте отново

en: Authenticator doesn't have resident key support
bg: Удостоверителят няма поддръжка на резидентен ключ

en: Authenticator missing user verification
bg: Липсва удостоверяване на потребителя

en: Authenticator missing Large Blob support
bg: Удостоверителят няма поддръжка за Large Blob

en: No common algorithms
bg: Няма общи алгоритми

en: Storage Full
bg: Хранилището е пълно

en: User consent denied
bg: Съгласието на потребителя е отказано

en: User Cancelled Request
bg: Отменена от потребителя заявка

en: Close
bg: Затваряне

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, description)
en: Description
bg: Описание

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, confirmPinLabel)
en: Confirm PIN
bg: Потвърдете PIN

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, pinEntryErrorLabel)
en: TextLabel
bg: Текстов етикет
