plasma-nm - en to bg translation catalogue (44 entries)

en: Import the VPN configuration from "%1"?
bg: Импортиране на конфигурация на VPN от „%1“?

[ctx: @title:window]
en: Import VPN Configuration
bg: Импортиране на VPN конфигурация

en: Import
bg: Импортиране

en: Failed to import VPN connection: %1
bg: Неуспешно импортиране на VPN връзка: %1

en: Connection imported.
bg: Връзката е импортирана.

en: Export VPN Connection
bg: Експортиране на VPN връзка

en: Do you want to save changes made to the connection '%1'?
bg: Искате ли да запазите промените, направени във връзката „%1“?

[ctx: @title:window]
en: Save Changes
bg: Запазване на промените

en: Import VPN Connection
bg: Импортиране на VPN връзка

en: VPN connections (%1)
bg: VPN връзки (%1)

en: No file was provided
bg: Не е предоставен файл

en: Unknown VPN type
bg: Неизвестен тип VPN

[ctx: @title:window]
en: Choose a Connection Type
bg: Изберете тип връзка

[ctx: @title:window]
en: Configuration
bg: Конфигурация

en: General
bg: Общи

en: Ask for PIN on modem detection
bg: Запитване на ПИН при откриване на модем

en: Show virtual connections
bg: Показване на виртуални връзки

en: Create new connections as system connections
bg: Създаване на нови връзки като системни връзки

en: Hotspot
bg: Активна точка

[ctx: @label Hotspot name]
en: Name:
bg: Име:

[ctx: @label Hotspot password]
en: Password:
bg: Парола:

en: Hotspot name must not be empty
bg: Името на точката на достъп не трябва да бъде празно

en: Hotspot password must either be empty or consist of anywhere from 8 up to 64 characters
bg: Паролата на точката на достъп трябва да е празна или да се състои от 8 до 64 символа

en: Hotspot password must either be empty or consist of one of the following:<ul><li>Exactly 5 or 13 any characters</li><li>Exactly 10 or 26 hexadecimal characters:<br/>abcdef, ABCDEF or 0-9</li></ul>
bg: Паролата за точката на достъп трябва да е празна или да се състои от едно от следните:<ul><li> Точно 5 или 13 символи </li><li> Точно 10 или 26 шестнадесетични символи: <br/> abcdef, ABCDEF или 0-9</li></ul>

en: Connect
bg: Свързване

en: Disconnect
bg: Разкачване

[ctx: @info:tooltip]
en: Cannot connect to this network because it was not detected.
bg: Не може да се свърже с тази мрежа, защото мрежата не може да се открие.

en: Delete
bg: Изтриване

en: Export
bg: Експортиране

en: Connected
bg: Свързано

en: Connecting
bg: Свързване

[ctx: @title:column Available networks]
en: Available
bg: Налични

en: Add new connection
bg: Добавяне на нова връзка

en: Remove selected connection
bg: Премахване на избраната връзка

en: Export selected connection
bg: Експортиране на избраната връзка

en: Configuration
bg: Конфигурация

[ctx: @title:window]
en: Remove Connection
bg: Премахване на връзка

en: Do you want to remove the connection '%1'?
bg: Искате ли да премахнете връзка '%1'?

[ctx: @action:button Connect to network]
en: Connect
bg: Свързване

[ctx: @action:button Cancel connecting to network]
en: Cancel
bg: Отказ

[ctx: @title:window]
en: Enter Password
bg: Въведете парола

[ctx: @label %1 is the name of the network the user is connecting to]
en: Network: %1
bg: Мрежа: %1

[ctx: @label key is a passcode]
en: Password must be a valid WEP key
bg: Паролата трябва да бъде валиден WEP ключ

[ctx: @label password invalid length message]
en: Password must be between 8 and 64 characters
bg: Паролата трябва да бъде между 8 и 64 знака
