plasma-nm - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Configure Hotspot
bg: Настройване на активна точка

en: Hotspot SSID:
bg: SSID на точка за достъп:

en: Hotspot Password:
bg: Парола на точка на достъп:

en: Hotspot
bg: Точка за достъп

en: Share your internet connection with other devices as a Wi-Fi network.
bg: Споделете вашата интернет връзка с други устройства като Wi-Fi мрежа.

en: Settings
bg: Настройки

en: Hotspot SSID
bg: SSID на точка за достъп

en: Hotspot Password
bg: Парола на точка на достъп

en: Configure
bg: Настройване
