plasma-nm - en to bg translation catalogue (25 entries)

[ctx: @label:textbox password label for private key password]
en: Private Key Password:
bg: Парола за частен ключ:

[ctx: @label:textbox password label for smartcard pin]
en: PIN:
bg: ПИН:

[ctx: @label:textbox password label for EAP password]
en: Password:
bg: Парола:

[ctx: @label:textbox error message while saving configuration]
en: Configuration uses ssh-agent for authentication, but no ssh-agent found running.
bg: Конфигурацията използва ssh-агент за удостоверяване, но не е намерен работещ ssh-агент.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, passwordLabel)
en: Password:
bg: Парола:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Gateway
bg: Шлюз

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Gateway:
bg: Шлюз:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Certificate:
bg: Сертификат:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_1)
en: Identity:
bg: Самоличност:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Authentication
bg: Идентификация

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbMethod)
en: Certificate/private key
bg: Сертификат/частен ключ

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbMethod)
en: Certificate/ssh-agent
bg: Сертификат/ssh-агент

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbMethod)
en: Smartcard
bg: Смарт карта

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Private key:
bg: Частен ключ:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Private Key Password:
bg: Парола за частен ключ:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: PIN:
bg: ПИН код:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Username:
bg: Потребителско име:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: User Password:
bg: Потребителска парола:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Options
bg: Опции

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, innerIP)
en: Request an inner IP address
bg: Заявка на вътрешен IP адрес

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, udpEncap)
en: Enforce UDP encapsulation
bg: Прилагане на UDP капсулиране

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ipComp)
en: Use IP compression
bg: Използване на IP компресия

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, proposal)
en: Enable Custom Cipher Proposals
bg: Активиране на предложения за персонализиран шифър

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, ike)
en: A list of proposals for IKE separated by ";"
bg: Списък с предложения за IKE, разделен с "; "

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, esp)
en: A list of proposals for ESP separated by ";"
bg: Списък с предложения за ESP, разделен с ";"
